Image

Kadeřnictví, Masáže, Wellness

Rezervační systém pro kadeřnictví, masáže, nebo wellness vyhuje požadavkům, které tyto povolání obnáší. Je možné rezervovat konkrétní službu jako střih, barvení vlasů, masáž zad, atd. a navíc je možné objednat se u konkrátní osoby, pokud je Vás v salonu více.

Restaurace, Bary

Rezervační systém pro restaurace, bary, kavárny umožňuje Vašim zákazníkům online a bez starostí rezervovat místo ve Vašem podniku. Zákazníkovi usnadníte rezervaci a pomáhá tak zbyšovat VAše zisky. Ve 21.století je rezervace online již téměř samozřejmostí u většiny podniků.

Image
Image

Sportoviště

Provozujete squash, tenis, fitness, bowling, nebo jakékoliv jiné sportovní zařízení? Přizpůsobili jsme systém tak, aby vyhovoval většině podobně zaměřeným provozovatelům. Umožnuje výběr, data, času, kurtu, případně trenéra.

Služby

Ať už jste malá švadlena, nebo velký svatební salon, fotograf, máte autodopravu, jste instalatér, elektrikář, máme připraveno řešení přesně pro Vás.

Image
Image

Školy, kurzy, finance

Zápisy do škol, objednávky na úřady a do bank, domlouvání schůzek. S tím vším Vám dorážeme pomoci.

Ostatní

Nenašli jste Vaši kategorii služeb? Nevadí. Rezervační systém je přizpůsoben co nejširšímu použití a vyhovuje 99% všech profesí, které si dokážeme představit. Pokud nevyhovuje pro Vaše účely, dejte nám vědět a pokusíme se systém přizpůsobit i pro Vás.

Image