Rezervační systém pro kadeřnictví

Provoz jakéhokoliv podnikání není vůbec jednoduchý. Zvlášť v dnešní době, kdy nás pohltil nouzový stav a na nějaký čas se tak museli zavřít nejenom určité typy obchodů, ale i služby. Mezi tyto služby patří například i kadeřnické salóny, které přišly o nemalé finanční prostředky. Pokud svou ztrátu chcete dohnat, musíte mít před konkurenci náskok, a právě v tom vám dokážeme pomoct. Stačí jen zavést nové vychytávky, jež vám pomohou získat nové klienty. Přesvědčte se sami.Jak získat nové klienty a vám ušetřit spoustu času s telefonáty a emaily? Jestliže si po pracovní době chcete zkrátit čas, který věnujete telefonátům a emailům, máme pro vás řešení v podobě rezervačního systému pro kadeřnictví. Rezervační systém pro kadeřnictví je skvělým krokem k tomu, jak získat nové klienty a sobě ušetřit relativně velké množství času. Výhod je v tomhle směru opravdu hodně, a záležet bude na vás, jak s rezervačním systémem naložíte. Představte si, že už nebudete ztrácet čas telefonováním a emaily. Oceníte to jednak vy a jednak klienti.


Ti budou mít přehled v tom, na kdy jsou objednaní. Kromě toho jim například den předem může systém automaticky zaslat připomínku prostřednictvím SMS nebo emailu. Vše bude ve vaši režii. Rezervační systémy dnes nabízejí skvělé výhody, mezi které patří vedení databáze klientů, oslovování nových klientů nebo zvýšení zisků. Zisky se vám zvýší díky tomu, že máte ve svém kadeřnictví tento systém.

Ukázky vzhledu rezervací

Výběr z několika šablon, které jsou přizpůsobeny pro salony, kadeřnictví. Mnoho barev. Jednoduché přidání na Váše webové stránky.

Image
Image
Image
Image

star Grance spokojenosti star